Miley Cyrus se vrací v Malibu ke svým country kořenům

5. června 2017 v 22:07 | administrátor |  SINGLY, SONGY

,,Kdybys mi před třemi roky řekl, že budu psát tuhle píseň, nikdy bych ti nevěřila," zpívá Miley Cyrus ve svém novém singlu Malibu. Miley otevřeně přiznala, že píseň složila pro svého snoubence (Liam Hemsworth). Přesně před třemi lety se rozešli. Přestože mělo album Bangerz obrovský potenciál, Miley prý svoje staré písničky z "hip-hopového období" už nemůže ani slyšet. Taková prý už není, posunula se a namísto o penězích, sexu a novém Lamborghini bude podle všeho raději zpívat s kytarou o pravé lásce. Její poslední album ve spolupráci s Her Dead Petz bylo propadák. Přestože se nějakou chvíli Miley dařilo udržet pozornost, nakonec pochopila, že pokud chce k masám hovořit seriózně o míru a politice, musí změnit přístup a zahalit bradavky. Několik měsíců prý už nesáhla na trávu. Chce, aby nové album stálo za to. A pak je tu také Liam, se kterým si znovu vyměnili zásnubní prstýnky.

/Někdy mám pocit, že se topím a ty jsi tu, abys mě zachránil/Nový začátek/Splněný sen/V Malibu/.

Pokud tohle není jen další maska, ale pravá country podstata Miley Cyrus, pak je rozhodně překvapivá. Žádný velký comeback hit se ale nekoná. Malibu, které dopomáhal složit ještě Oren Yoel, je milá změna, která neurazí, po třetím naladění v rádiu se ale už takového uvítání nedočká. Popové scéně nabízí trochu z tradičních oldschool amerických rytmů, čisté elektrické kytary a klidný hlas, který nevybočí ze svého komfortu. Přes tleskače působí sing moderním nádechem a snad i napoprvé zaujme svou vyrovnaností. Přestože se Malibu nezaryje hned na první poslech pod kůži, celkem rychle se ale díky své monotónnosti oposlouchá.

V době, kdy se zpěvačky rády vrací k přirozeným melodiím a patriotickým rytmům (Joanne/Gaga) se i z největších rebelek stávají entuziastické dobračky zpívající o vyšších principech, lásce, štěstí a míru. Pokud fanoušci Miley uvěří i tuhle její změnu image (a podle všeho jsou zatím nadšení), stačí jen doufat, že se nového alba dočkáme brzy. Snad ale nabídne i údernější a zajímavější skladby. Malibu je milý song, což je pochvala nové tváři Miley, zároveň však nenabízí nic víc, než onu prchavou frázy "je to milé - a nic víc."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michelle Michelle | Web | 7. června 2017 v 17:25 | Reagovat

Ja souhlasim, a doufam ze bude mit tochu udernejsi pisnicky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama